KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12319500
nr 1231 9500
Höjland. Signerad, daterad 51, i ateljen. Olja på pannå, 59x46
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 januari 2019
kl 20:16:26
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)